Mořeplavci,

Mazurské jachtání bylo nevšední, ale bylo to skvělé. Doufám, že se všem líbilo a po kliknutí na odkaz si můžete vyslechnout neremixovanou verzi našeho hymnusu na kočku!

 

Vyúčtování mazur:

Vybralo se 15 x 3500 = 52 500Kč

Záloha na lodě                   12 740 Kč

Doplatek                            11 956 Kč

Jízdenka                             21 369 Kč

Čepice+pojištění                  4 000 Kč

Jídlo a kotvení                     5 338 Kč

Zbývá doplatit                   200 Kč/účastníka

Kdo má doplaceno: Klusmen, Glum, Fif, Jánošík, Domča, Čerčil, Věrka, Verča

______________________________________

Pokud máte někdo nějaké další fotky, neváhejte a dejte mi vědět. Doporučuji fotky nahrávat na Picasu, je to nejednoduší a vždy fungující fotogalerie. Kdo chce pozvánky na Google+, po které se prakticky ruší omezení na velikost místa na Picase, tak ať se mi taky ozve.

 

Pro ty, co si chcou ještě jednou sjet oblíbenou píseň naší spřátelené lodi.

no a nezapomenutelný song letošních Mazur v neremixované verzi.

mazurská jezera jsou lokalita v severní, placaté části Polska. Pokud dobře počítám, tak nejzkušenější z nás – Čuzl, Bobo a Glum, mají za sebou už 4 mazurská dobrodružství. Obě plachetnice, které budeme mít půjčené, mají délku necelých 9m a v podpalubí jsou kajuty pro 7 a 8 osob. Přes den se plachtí a v noci se kotví v přístavech s možností hygieny fyzické i psychické.

Lokace: Gižycko, PL

Termín: 19.-28.8.2011, odjezd v pátek 19.8. v 19:00 z vlakového nádraží v Třebíči, 

Cena: 3 500 Kč zahrnuje pronájem lodi, dopravu, stravu, pojištění

(zálohu 1000 zaplatili: Věrka, Čuzl, Dia, Beduin, Glum, Čerčil, Verča, Jánošík, Vilda, Bambus, Domča, Fif, Klusmen, Bobo, Šárka), (doplatek 2500 zaplatili: Věrka, Dia, Verča, Čerčil, Jánošík, Čuzl, Domča, Glum, Beduin, Šárka, Bobo, Vilda, Fif, Bambus) vyúčtování tábora bude k přečtení zde na stránkách.

Doprava: vlakem bude cesta trvat cca 19 hodin a zahrnuje 3 přestupy, nicméně bude snad bezpečnější než cesta auty, návrat bude v neděli 28.8. v ranních hodinách.

Jídlo: Každý bude mít svoje jídlo od pátečního nasednutí do vlaku po sobotní večeři. Nedělní snídaně bude už společná. Podařilo se nám nakoupit nějaké zásoby už v ČR abychom šetřili náš velice nízký rozpočet na jídlo. Lžíce ani ešusy nejsou potřeba, protože v lodi všechno nádobí je.

Peníze: Každý by měl sebou mít alespoň 50 zlotých (300kč) aby mohl v přístavech navštěvovat záchod a sprchu, kdo bude chtít chodit do barů a restaurací, musí si připravit aspoň 200 zlotých.

Jak se sbalit: Sebou na mazury nedoporučujeme velký batoh s pevnými zády, protože ten pak není v lodi kam dát. Lepší je mít sebou jeden menší batůžek nebo cestovní tašku a spacák do ruky. Určitě budou potřeba plavky, větrovka a další oblečení dle vašeho uvážení. Na lodi se chodí buď v čistých botách nebo naboso. V dalších botách se chodí po přístavech a okolí (klusmen doporučuje vzít si ještě běhací boty pro sportovní nadšence).

Co ještě sebou: Kytara maximálně jedna do lodi protože není místo kde je skladovat v suchu (pro loď Raptor bere kytaru Vilda, pro loď Phila Glum), spacák (kdo bude chtít spát mimo loď – na mole na mol, nebo na palubě musí si vzít karimatku), stolní hry, (čerčil doporučuje vzít si sklenici na šťopce), knížku jak do vlaku tak na loď a můžeme udělat opět předčítání zajímavých knih…

Pojištění do zahraničí sjednáme dohromady pro ty co nejsou pojištěni celoročně.

1. loď RAPTOR 27 kapitán: Čuzl, lodníci: Šárka, Verča, Věrka, Bobo, Fif, Vilda

2. loď PHILA 880 kapitán: Zlomstěžeň Glum, 1. důstojník: Blíprotivětru Jánošík, Kormidelník: Vožerusehned Bambus, Navigátor: Proklatěrychlý Klusmen, Kronikář: Játitovysvětlim Beduín, Strojmistr: Játězacelím Čerčil, Zásobovač: Sladkáikdyž Dia, Obveselovač: Hromča Domča

spřátelená loď: kapitán: Žížal, lodníci: Radim


8 komentářů

Churchill · 30 července, 2011 v 12:36 pm

12.8-14.8 v trebu nebudu poprisoil bych kdyby ste mi dal nekdo pak vedet co a jak a jak to vypada se šardicema dojede te nekdo?,?a co ty žižale jak to s tebu vypada??tot asi vše

  cuzl · 2 srpna, 2011 v 9:16 am

  Čerčo, neboj, informace z porady se objeví na netu, aby každý věděl co má a co nemá mít s sebou…

žížal · 1 srpna, 2011 v 11:27 am

Ahoj Čerčile,

bych Ti zavolal 😉 bohužel nějak mi to nevychází. Pořád někde lítám, ale ne Tím směrem 😉

ž.

Domča · 7 srpna, 2011 v 5:57 pm

Prosímtě ten návrat je 28. nebo 29.? 28 je totiž pondělí…

  cuzl · 9 srpna, 2011 v 7:35 am

  návrat je v neděli, opravím to …

klusmen · 10 srpna, 2011 v 8:56 pm

Hoj, víkendovou poradu bohužel nestíhám, ale mě to nevadí. Když budu něco potřebovat, tak zvoním Čuzla. Vemte si s sebou běhací obuv.

janosik · 29 srpna, 2011 v 8:58 pm

Ha Čuzl mi maže příspěvky!!! Ještě že mám admin práva 🙂

  cuzl · 30 srpna, 2011 v 7:27 am

  já sem to hodil do jednoho velkýho příspěvku … glum vložil odkaz na nafunkční galerii, to není moje chyba …

Komentáře nejsou povoleny.