roverský víkendProtože nás letos čaká parádní pěší puťák do divočiny a liduprázdných kopců, rozhodli jsme se, že je potřeba maličko potrénovat. Vymysleli jsme přípravný víkend, který ověří, že se umíme sbalit na cestu, přejít pár kopců a údolí, postavit si stan, uvařit si těstoviny a ošetřit si puchýř.

Na přípravný víkend mohou jet i ti co z nějakého důvodu nepojedou na roverský tábor.

Potkáme se v pátek 17.6. v 17hod v klubovně a v rámci roverské družinovky nejdřív přebalíme svoje batohy, ukážeme si co do batohu na dva dny patří, jak to má být sbaleno a pak vyrazíme na výpravu. Spát budeme ve stanech (klidně se domluvte na společné nocování) a jíst budeme výhradně ze zásob co si poneseme od klubovny, po cestě nebude možné nic dokupovat a to ani pokud bychom spali před kauflandem.

Ke klubovně se vrátíme v neděli 19.6 v dopoledních hodinách.

Kromě chození nás čeká taky nějaký program, hry, lakros…

Co s sebou: oblečení dle počasí (mělo by být hezky), pláštěnku, pevné boty na pochod, jedny náhradní boty, spacák, karimatku, stan (domluvíme se v klubovně kdo s kým bude stan sdílet) nebo hamaku + celtu, pár metrů provazu – prádelní šňůry, 2 petky 1,5l na vodu, plynový nebo lihový vařič, nůž, čelovku, pár brambor, jednu cibuli, masovou konzervu, pytlíkovou polévku, půlku chleba, nějaký sýr a salám, špekáček na opékání, nějaké ovoce, další sladkosti a jídlo dle uvážení, kdo má může vzít mapu třebíč a okolí, kdo má vezme si lakrosku, medici vezmou příruční lékárnu.